Yükleniyor...

Kesintisiz mükemmellik talebi

FELCO'nun amacı her zaman ticari budama ve kesme piyasalarına yönelik yenilikçi ve dayanıklı çözümler sunabilmek olmuştur ve her zaman da böyle olacaktır. Faaliyet stratejilerimiz ağırlıklı olarak profesyonel piyasaya yönelikse de, bireysel kullanıcılar da ihmal edilmemiştir: hobi işlerini mükemmel bir şekilde tamamlamak isteyen kullanıcıların da en iyi kesme ve budama aletlerine erişim hakkı vardır.

FELCO, her zaman sadece bir amacı aklında bulundurarak hassas üretim prosedürlerini izledi ve çok yüksek kaliteli aletler üretmeye çalıştı: mükemmellik. Kalite, Çevre ve Güvenlik gibi pek çok alanda üçüncü şahıslardan alınan sertifika ve ödüller bunun bir kanıtı. FELCO Kalitesi, çevre ve güvenlik politikasına info@felco.com adresine talebinizi ileterek ulaşabilirsiniz.

Sürdürülebilir kalkınma

Sürdürülebilir kalkınma ve FELCO: tüm FELCO personelinin 70 yıl boyunca profesyonel kullanıcılara şirket değerlerimize uygun bir şekilde tasarlanmış, üretilmiş ve teslim edilmiş yüksek kaliteli ürünler sunmaya olan bağlılığını gösteren iki eş anlamlı kelime.

FELCO aletleri, doğayla uyum içinde çalışacak biçimde tasarlanmıştır. Tüm dünyadaki budama profesyonelleri, budamanın yol açtığı yaranın kolay iyileşmesi nedeniyle temiz ve hassas kesim yapan modellerimize büyük bir hayranlık duyuyorlar.

Ancak, tabiat anaya olan saygımız tabi ki bununla sınırlı değil. FELCO olarak, üretim süreçlerimizin çevre üzerindeki etkisini en düşük seviyede tutmak için çabalıyoruz. Sağlam aletlerimiz ve her zaman yedek parça tedarik etme felsefemiz, alet ömrünü uzatıp gereksiz atıkları en aza indirmek için bir arada görev yapar.

ÜRÜNLER

Ergonomiler: konfor, hafiflik, az efor
Değiştirilebilir bileşenler: parça değişimini mümkün kılmak için hassas ve benzer üretim teknolojisi
Dayanıklı bileşenler: sağlam ve uzun ömürlü ürünler, kaliteli malzemelerin sistematik kullanımı

HALKLA ILIŞKILER

Dağıtım ağı ve son kullanıcılar: sadakat
Tedarikçiler: yakınlık ve paylaşılmış değerler
Personel: uzun vadeli istihdam, sadakat, çok yönlülük ve sosyal sorumluluk

SANAYI TESISLERI

Üretim araçları ve süreçlerinde ustalık ve dikey entegrasyon
Kaynak yönetimi ve kullanımında uzmanlık
Çevresel karbon ayak izinde sürekli azalma

Tek vizyon, hedef ve değerler

1946 yılında, Félix Flisch profesyonel kullanıcıların ürünlerini beğeneceğini umut ederek ürünlerini Hollanda, Almanya, Belçika, Güney Afrika ve İsrail'e ihraç etmeye başladı.

Bu tarihten beri, profesyonel kullanıcıların beklentileri sürekli arttı. FELCO da, kullanıcıların sürekli artan ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla her zaman daha iyi ve daha verimli çözümler sunmak zorundaydı.

FELCO'nun dağıtım ağı personeli, müşteri taleplerine ve en yüksek beklentilere yanıt verebilecek şekilde eğitilmiştir.

FELCO ve iş pazarı

Günümüzde, profesyonel piyasa FELCO'yu gerçek bir iş ve gelişim ortağı olarak kabul etmektedir. Böylesi bir güven, sorumluluğu da beraberinde getirmektedir: FELCO, ürünlerini sürekli olarak yenilemeli ve ürünlerin kalitesini daha da geliştirmelidir.

FELCO, çeşitli pazarlardaki farklı ihtiyaçları belirlemek ve son kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunmakla görevli bir piyasa araştırması departmanına sahiptir.

Tüm bu çabalar, elbette FELCO'nun temel değerleri akılda tutularak sarf edilmektedir: kalite, yenilikçilik, saygı, tevazu ve profesyonellik. Bu değerlerimiz, çalışanlarımız tarafından en üst seviyede hayata geçirilmektedir; çalışanlarımız sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına başarılı yanıt verebiliyoruz.