Yükleniyor...

Müşterilere yakın olmak

FELCO, geniş bir dağıtım ağı kurmakla dünyanın her yerinde profesyonel temsilciler bulundurmayı amaçlamaktadır. Modern iletişim cihazlarına ve merkezi promosyon desteğine sahip satış ağı, ürünleri profesyonelce pazarlayacak ve müşterilerle yakın ilişkiler kuracak biçimde yapılandırılmıştır.

Dağıtım ağıyla kurulan uzun süreli ortaklıklar sayesinde, müşteriler deneyimli kişilerden ilgili tüm bilgileri alabilir ve yeni ürünler hızla kendilerine teslim edilebilir.

Dağıtım ağı büyük FELCO ailesinin ayrılmaz bir parçasıdır ve eksiksiz müşteri memnuniyeti konusunda aynı kararlılığa sahiptir.

FELCO, sektörde ve aynı zamanda uluslararası sergi ve fuarlarda varlığını hissettiren bir satış ağı kurmaya ve bu ağı korumaya kararlıdır. Tüm dünyada gerçekleştirilen teknik ve ticari seminerler, bu hedef akılda tutularak gerçekleştirilmektedir.

Personel

Personeli olmadan FELCO bugün olduğu yerde olamazdı. Araştırmadan montaja, işlemeden taşlamaya, ısı işleminden dağıtım ve pazarlamaya kadar her personel üretim sürecindeki mükemmelliğe olan sarsılmaz kararlılığımıza doğrudan katkıda bulunmaktadır.

14 ülkeden temsilcileriyle, FELCO ekibi hatırı sayılır bir bilgi birikimi kazanmıştır ve tüm dünyada tanınan ürünler üretmeye olan kalıcı isteğiyle gurur duymaktadır. Bu kültürel çeşitlilik, farklı pazarlarda faaliyet gösteren bir şirket için büyük bir avantajdır.

Sosyal sorumluluklarının her zaman bilincinde olan FELCO, şirketinde pek çok engelli personel çalıştırmaktadır.

Müşteri servisi

Tüm aletler, eksiksiz yedek parça yelpazesi sayesinde onarılabilir.

Dünyanın her tarafına ulaşan satış ağımız, tüm teknik ve ürün sorunlarına hızlıca yanıt verebilir.

FELCO, piyasa beklentilerinin karşılanması ve müşterilere profesyonel bir hizmet verilmesi amacıyla tüm satış ağını sürekli eğitmeye çabalamaktadır.

Ürün dokümantasyonu, son kullanıcılara bakım ve onarım konusunda tavsiyelerde bulunacak şekilde hazırlanmıştır.

FELCO aksesuarları, aletlerini en iyi ve yeni konumda tutabilmelerinde son kullanıcılara yardımcı olur.

Dağıtım ağı, 24 saat içinde tüm teslimat isteklerine yanıt verebilmektedir. Aynı zamanda, hızlı teknik destek hizmeti de sunulmaktadır.

FELCO personeli, güçlendirilmiş aletlere servis ve onarım hizmetleri sunmak ve son kullanıcılara danışmanlık hizmeti vermek amacıyla özel eğitilen uzman bakım merkezleri ağına sahiptir.

Dünyanın her tarafına ulaşan satış ağı

Seçkin ithalatçılarla yıllardan beri devam eden uzun ömürlü ve başarılı ilişkileri sayesinde, FELCO son kullanıcılara yakın durabilmiş ve dünyanın her tarafına ulaşan bir satış ağı kurmayı başarmıştır.

FELCO kuruluşu, FELCO İsviçre ve 7 adet yan kuruluş gibi çok sayıda bölgesel ithalatçıyı bir araya getirmektedir. 7 yan kuruluş: FELCO Fransa, FELCO Benelux, FELCO Avustralya, FELCO Afrika, FELCO Almanya, FELCO ABD ve FELCO Kanada (PYGAR).