Ładuję...

Zawsze blisko klientów

Poprzez stworzenie szerokiej siecy dystrybucyjnej, celem firmy FELCO było rozsianie swoich profesjonalnych przedstawicieli po całym świecie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom komunikacyjnym i scentralizowanemu wsparciu promocyjnemu, sieć sprzedaży jest w stanie doskonale promować produkty oraz nawiązywać bliskie stosunki z klientami.

Dzięki długotrwałemu partnerstwu z siecią dystrybucyjną, klienci otrzymują istotne informacje od doświadczonych osób i mogą cieszyć się bardzo szybką dystrybucją nowych produktów.

Sieć dystrybucyjna jest integralną częścią ogromnej rodziny FELCO, z którą dzieli ten sam cel - czyli całkowite zadowolenie klienta.

Firma FELCO za cel postawiła sobie stworzenie i utrzymywanie sieci sprzedaży z silną pozycją na rynku, a także obecność na międzynarodowych jak i krajowych targach i wystawach. Światowe seminaria techniczne i handlowe są organizowane właśnie w tym celu.

Personel

FELCO bez swoich ludzi nie byłaby tym, czym jest dzisiaj. Od badań do montażu, od frezowania do szlifowania, od obróbki cieplnej do wysyłki i marketingu, każdy z pracowników jest bezpośrednio zaangażowany w naszą nieustającą podróż w kierunku perfekcji poprzez cały proces produkcji.

Dzięki przedstawicielom z 14 krajów, zespół FELCO posiada niesamowitą wiedzę i jest dumny ze swoich działań, dzięki którym jego produkty są znane na całym świecie. Ta kulturowa różnorodność jest wyraźną przewagą podczas działań na różnych rynkach.

Firma FELCO mając zawsze na uwadze wrażliwość społeczną przyjęła w swoje szeregi również osoby niepełnosprawne.

Serwis klienta

Każde z narzędzi może zostać naprawione dzięki pełnemu asortymentowi części zamiennych.

Nasza światowa scieć dystrybucji pozwala szybko zająć się wszystkimi problemami zarówno technicznymi, jak i związanymi z produktem.

Firma FELCO przykłada dużą wagę do wyszkolenia pracowników sieci sprzedaży, aby spełnić oczekiwania rynku i jednocześnie oferować klientom profesjonalne doradztwo.

Dokumentacja produktu zawiera wskazówki dotyczące konserwacji oraz naprawy skierowane do użytkowników.

Akcesoria FELCO pomagają użytkownikom w konserwacji ich narzędzi w najlepszy z możliwych sposobów.

Sieć dystrybucyjna realizuje złożone zamówienie w ciągu 24 godzin. Zapewnia także natychmiastową pomoc techniczną.

Personel firmy FELCO wyszkolił sieć wyspecjalizowanych centrów konserwacyjnych, gdzie serwisuje się i naprawia narzędzia zasilane oraz udzielania porad użytkownikom.

Światowa sieć dystrybucji

Dzięki trwałym i pomyślnym stosunkom z wyłącznymi importerami, firma FELCO była w stanie stworzyć światową sieć dystrybucyjną, która jednocześnie zbliża ją do swoich klientów.

FELCO ‎łączy wielu regionalnych importerów, np. FELCO Switzerland i 7 firm zależnych: FELCO France, FELCO Benelux, FELCO Australia, FELCO Africa, FELCO Germany, FELCO USA oraz FELCO Canada (PYGAR).