01 Nov 2017

Firma FELCO poszerza swoją ofertę produktów o serię oryginalnych noży składanych.

A série FELCO 500 tem tudo o que precisa:

- Zmyślne wycięcie w ostrzu umożliwia łatwe wysuwanie go zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym
- Powłoka „soft-touch” rękojeści jest przyjemna w dotyku
- Ergonomiczny kształt zapewnia prawidłowy uchwyt scyzoryka
- System blokady ostrza gwarantuje większe bezpieczeństwo
- Od 3 do 10 funkcji do wyboru

Nóż szwajcarski to niezastąpione narzędzie z łatwością wsuwające się do dowolnej kieszeni; kompan, którego zawsze warto mieć u swojego boku – czy to w mieście, czy też na wsi. Wśród produktów z gamy FELCO 500 znajdują się zarówno noże dostosowane do potrzeb specjalistów, jak i takie, które zadowolą amatora.

Firmę FELCO urzekła oryginalność noży składanych marki SWIZA, dlatego wybrała siedem modeli tego typu o solidnej konstrukcji i współczesnym wyglądzie. Nowa seria nazwana FELCO 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506 będzie dostępna w sprzedaży od jesieni. Jest ona efektem świeżego spojrzenia na kształt, zakrzywienie i ergonomię noży składanych, a także chęci ułatwienia życia naszym klientom przez wyposażenie tych noży w rozliczne funkcje.

Produkty z serii FELCO 500 mają zatem wszystko, czego można szukać w nożach: zmyślne wycięcie w ostrzu umożliwiające łatwe wysuwanie go zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym; wyjątkowo przyjemną w dotyku rękojeść dzięki powłoce „soft-touch”; ergonomiczny kształt zapewniający pewny chwyt w dłoni. To nie wszystko – zwiększono bowiem także bezpieczeństwo korzystania z narzędzia, wprowadzając blokadę ostrza w pozycji otwartej. Każdy model wyposażony jest w twarde ostrze ze stali nierdzewnej (440/57 HRc) i posiada rozliczne funkcje, na przykład: jeden lub kilka śrubokrętów (płaskich lub typu Philips), korkociąg, piłę czy też otwieracz do butelek. Różnorodność dostępnych zestawów funkcji pozwala każdemu wybrać model najbardziej dostosowany do własnych potrzeb. Warto dodać również, że konserwacja noży składanych jest nadzwyczaj prosta – od czasu do czasu można myć je w zmywarce.

„Z myślą o poszerzeniu gamy produktowej o narzędzie wysokiej jakości, użyteczne dla każdego, firma FELCO podpisała umowę partnerską ze szwajcarską firmą „Helvetica Brands SA”, produkującą renomowane noże składane SWIZA. Z zaprezentowanej przez szwajcarską markę szerokiej palety noży FELCO wybrało siedem nowoczesnych i funkcjonalnych modeli. Są to akcesoria dostosowane do każdego rodzaju aktywności – i zawsze żądne przygód!”, dodaje Stephane Kopietzki, dyrektor handlowy w FELCO.

„Cieszymy się z podpisania umowy partnerskiej, która daje początek owocnej współpracy między naszymi fabrykami. Jako że FELCO i SWIZA podzielają te same wartości, wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających klientów lubiących aktywności plenerowe, niewiele było nam trzeba do nawiązania współpracy. Sojusz ten pomoże nam wzmocnić naszą obecność na międzynarodowym rynku i umożliwi młodej marce SWIZA zaistnienie poza dotychczasowymi ramami rynkowymi, cieszy się Peter Hug, dyrektor generalny firmy Helvetica Brands SA.