Loading...

FELCO 905

Alat za brušenje, oštrenje i reguliranje

Ovaj višenamjenski oštrač namijenjen je profesionalnim korisnicima i zahtjevnim amaterima te je brz, učinkovit i jednostavan za uporabu. Zahvaljujući oštraču FELCO 905, rezni rub oštrice ostaje savršeno oštar, a održavanje alata znatno je olakšano.


Ne može se koristiti na makazama za obrezivanje levice ili nakovnja ili na električnim alatima.

Weight
  • 47g
  • 0.10lb
Made in Kina

Description

Tento multifunkční nástroj (na ostření, broušení a seřizování) umožňuje snadnou a rychlou údržbu nůžek na větve pro praváky a zahradnických nůžek „bypass“. Nástroj má kompaktní rozměry a slouží k provádění několika snadných úkonů údržby. K běžné údržbě ostří stačí po čepelích několikrát přejet standardním brouskem z karbidu wolframu pod úhlem 90°. Je-li zapotřebí důkladnější nabroušení, působením druhého karbidového brousku přímo na ostří zajistíte důkladné naostření. Dva klíče s vnitřními šestihrany o průměru 7 mm a 8 mm pak umožňují seřízení a utažení pohyblivých prvků zahradnických nůžek.

Tyto nové výrobky doplňující nabídku společnosti FELCO jsou ideální pro uživatele, kteří se chtějí sami starat o pravidelnou údržbu svých nástrojů, a jsou k dostání u specializovaných prodejců nebo v e-shopu FELCO. 

Tri funkcije u samo jednom alatu:

- Savršeno održavanje reznog ruba oštrice

- Optimalno oštrenje oštrice

- Jednostavno reguliranje i održavanje alata

  • Prikladno za vrtne škare i škare za granje za dešnjake
  • Jednostavna uporaba za profesionalne korisnike i zahtjevne amatere