01 Nov 2017

FELCO, yeni bir çakı serisi sunarak ürün yelpazesini genişletiyor

FELCO 500 serisi ihtiyacınız olan her şeye sahiptir:

- Hem sağlak hem de solakların bıçağı kolayca açmasını sağlayan kullanışlı açma boşluğu
- Hoş bir tutuş hissi veren “soft-touch” yan kaplama
- İyi bir tutuş sunan ergonomik şekil
- Daha fazla güvenlik sağlayan, bıçak güvenlik sistemi
- Seçime göre 3 ila 10 işlev

Bu İsviçre çakısı hem şehir hem de kırsal alanlarda tüm ceplerde bulunması gereken bir aksesuardır. Hem profesyonel hem de amatör kullanıcılar, yeni FELCO 500 serisinde, ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir çakı bulacaktır.

SWIZA çakılarının orijinalliğine hayran kalan FELCO, yedi sağlam ve modern tasarıma sahip İsviçre çakısı modelini seçti. FELCO 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506 olarak adlandırılan bu yeni seri, bu sonbaharda satışa sunulacak. Şekli, kavisleri ve ergonomisi gözden geçirilen ve hayatınızı kolaylaştırmak için birden fazla işleve sahip bu İsviçre çakıları her zaman işinize yarayacaktır.

FELCO 500 sizi memnun edecek her şeye sahiptir: hem sağlak hem de solakların bıçağı kolayca açmasını sağlayan kullanışlı tırnak boşluğu; hoş bir dokunuş hissi veren “soft-touch” sap kaplaması; iyi bir tutuş sunan ergonomik şekil. Ayrıca, bıçak açık konumdayken kilit sistemi sayesinde artık daha güvenli. Her model, paslanmaz çelik (440/57 HRc) sağlam bir bıçakla donatılmıştır ve örneğin bir veya daha fazla tornavida (düz veya yıldız), bir tirbuşon, bir testere ve hatta bir şişe açacağı gibi birçok işleve sahiptir. İhtiyaçlarınıza en uygun modeli seçmenizi sağlayacak bu işlevler her şartta işinizi görecektir. Ayrıca, bu çakıların bakımının çok kolay olduğunu ve ara sıra bulaşık makinesinde de yıkanabildiklerini de unutmayın.

FELCO, ürün yelpazesini herkesin işine yarayacak kaliteli bir aksesuarla genişletmek için ünlü SWIZA çakılarını üreten İsviçre şirketi “Helvetica Brands SA” ile bir ortaklık kurdu. FELCO, Jura markasıyla sunulan İsviçre çakıları ürün yelpazesinden yedi modern ve işlevsel model seçti. Tüm yaşam tarzlarına uyarlanmış ve maceraya daima hazır aksesuarlar! diyor FELCO CCO’su Stephan Kopietzki.

“Bizim gibi iki üretici arasında verimli bir işbirliğinin başlangıcını işaret eden bu ortaklığı memnuniyetle karşılıyoruz. Aynı değerleri paylaşan ve titiz ve doğaya yakın bir müşteri kitlesine hitap eden FELCO ve SWIZA için bu işbirliği çok doğal bir şekilde gelişti. Bu ittifak uluslararası pazardaki varlığımızı güçlendirmemizi ve genç SWIZA markamıza mevcut sınırların ötesine geçme fırsatı sunmamızı sağlayacaktır” diyerek buna katılıyor Helvetica Brands SA CEO’su Peter Hug.