01 Feb 2012

FELCO sosyal paylaşım zırhını kuşandı!

Yeni bir yıl yeni atılımlar demek ve İsviçreli marka önümüzdeki 12 ay içinde sosyal ağlardaki varlığını artık oluşturmak istiyor. Facebook, LinkedIn, FlickR, YouTube… FELCO, 2012 yılını budama bıçaklarını kullanan herkesi birbiriyle tanıştırmaya adadı; yani sizi!
2012 yılında FELCO sosyal paylaşım ağları aracılığıyla son kullanıcıları ile “dijital” bir bağlantı kurmayı planlıyor. Facebook ve LinkedIn markanın son kullanıcıyla, yani sizinle tanışmasına ve kullanıcıların birbiriyle sohbet edebilmesine imkan tanıyacak. Sitelerde paylaşılacak olan marka güncellemeleri tüm budama tutkunlarının deneyimlerini birbiriyle paylaşmasını ve birbirlerine farklı konularda yardımcı olabilmesini sağlayacak...
FlickR ve YouTube ise, kullanılan ürünlerle ilgili video kliplerin ve resimlerin paylaşıldığı bir ortam olacak.
Son kullanıcıyla dorudan iletişim kurabilmek, Geneveys-sur-Coffrane merkezli bu İsviçreli şirket için son derece önemli. Kullanıcı geribildirimlerini alabilmek, son kullanıcılarla görüşmek için ülkeleri gezen ve tüm dünyada İsviçreli budama makasının daha da geliştirilmesi için yoğun çaba sarf eden bu firma için her zaman önemli oldu.
Sosyal paylaşım sitelerinin kullanılmaya başlaması, tüketicilere kolay ve doğrudan erişme imkanı tanıması açısından firma için tamamen yeni bir fırsat sunuyor. Dijital araçlar şimdiden erişime açık ve FELCO ile sizin tarafınızdan kullanılmayı bekliyor.
Nasıl çalıştığınızı daha iyi anlayabilirsek, FELCO olarak ihtiyaçlarınıza en uygun aletleri daha da iyi tasarlayabiliriz.