Yükleniyor...

FELCO 905

Bileme, keskinleştirme ve ayarlama aleti

Hem profesyoneller hem de işinde titiz amatörler için tasarlanan bu çok fonksiyonlu bileyici hızlı, verimli ve kullanımı kolay bir alettir. FELCO 905 bileyici, bıçağın kesici kenarının mükemmel bir şekilde keskin kalmasını sağlar ve aletin bakımı büyük ölçüde kolaylaşır.


Solak veya örs budama makası veya elektrikli aletlerde kullanılamaz.

Ağırlık
  • 47g
  • 0.10lb
Made in Çin

Açıklama

Sağ ellini kullananlar ve bypass çift kollu makas kullananlar için tasarlanan bu çok fonksiyonlu alet (bileme, keskinleştirme ve ayarlama), budama makaslarının bakımının hızlı ve kolay yapılmasını sağlar. Bu kompakt alet, birkaç basit bakım işlemini bir araya getirir. Standart 90° tungsten karbür bileyici ile birkaç geçiş, bıçakların keskinliğini korumanızı sağlayacaktır. Daha ince bir bileme elde etmek için ikinci bir karbür bileme taşı ile kesme yüzeylerine doğrudan uygulayarak mükemmel bir keskin kenar elde edilir. Son olarak, 7 mm ve 8 mm olmak üzere iki çeşit alyan anahtarı, budama makasının çeşitli hareketli parçalarının ayarlanmasına ve sıkılmasına yardımcı olur.

Uzman mağazalarda veya FELCO e-mağazasında mevcut olan bu yeni ürünler, düzenli olarak aletlerinin bakımını yapmak isteyen FELCO kullanıcıları için ürün yelpazesine eklenen ideal bir tamamlayıcı üründür. 

Tek alet üç fonksiyon:

- Bıçağın kesici kenarının mükemmel şekilde korunması

- Bıçağın optimum şekilde bilenmesi

- Aletin kolay ayarlanması ve bakımı

  • Sağ elini kullananlara yönelik budama makaslarına ve bypass çift kollu makaslara uygundur
  • Hem profesyoneller hem de işinde titiz amatörler için kullanımı kolay