Ładuję...
02 Jun 2010

FELCO SA: nowe modele pił do przycinania

Geneveys-sur-Coffrane (luty 2010) - Chcąc spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających profesjonalistów, FELCO SA wypuszcza dwa nowe modele pił do przycinania, które są pełne nowinek technicznych. Dzięki tej premierze światowy lider w produkcji narzędzi do przycinania ustanawia nowy standard jakości cięcia, trwałości narzędzi oraz komfortu użytkownika.

Nowe modele różnią się od siebie długością najnowocześniejszych ostrzy z ruchem ciągnącym: 33 cm w modelu FELCO 611, 24 cm w modelu FELCO 621. Ulepszenia w porównaniu z poprzednimi modelami są nastepujące:

- Zęby są obecnie hartowane impulsowo, co zwiększa ich twardość i żywotność ostrza;
- Kształt zębów został zmodyfikowany tak, by zapewnić jak najbardziej efektywne usuwanie trocin podczas cięcia;
- Kształt samego ostrza został zaprojektowany na nowo, by zapewnić komfort użytkownika i zmniejszyć drgania.

Obydwa modele pił zachowały cechy, które przyczyniły się do sukcesu poprzednich modeli, FELCO 610 i FELCO 620: ostrze wykonano z wysokiej jakości, nierdzewnej, chromowanej stali; stożkowaty profil zapobiega zapychaniu się podczas cięcia, a ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt sprawia, że narzędzie jest bardzo łatwe i wygodne w użyciu.

Piły FELCO 611 i FELCO 621 były sprzedawane z futerałami oraz odłączalną szlufką, którą mogli wykorzystać zarówno lewo-, jaki i praworęczni użytkownicy. Poza uchwytami wymienialne są wszystkie części, co zapewnia bardzo długą żywotność narzędzia i najwyższe parametry pracy.

W celu uzyskania dalszych informacji:
- Media (prasa): Patricia Borloz: T +41 328 581 449
- Inne pytania: Aby odnaleźć osobę ds. kontaktów z firmą FELCO w Twoim kraju: Skontaktuj się z nami